Hakkımızda

    Hakkımızda

RAS GAYRİMENKUL, kuruluş tarihinden bu yana, hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektörü içerisinde bulunarak, sürekli değişen ülkemiz ve uluslararası dinamikleri etkin bir şekilde takip eden, reel fiyatla doğru yatırım mantığı ile tüm bilgileri en kısa sürede güvenilir bir biçimde müşterilerine ulaştırma gayreti içinde olan, müşteri memnuniyeti sağlamayı, güven bağı kurmayı ve bunu sürekli kılmayı temel ilke alıp en ön planda tutan bir gayrimenkul ve yatırım danışmanlık firmasıdır.

Sorumluluğumuz herhangi bir gayrimenkul alımınızda siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına uygun alternatifler sunarak REEL FİYAT ilkesiyle güvenilir ve kazançlı yatırım yapmanıza yardımcı olmaktır.

Firmamız müşteri memnuniyetini güven, kalite ve sürat ilkelerini gözetmeyi esas alarak taahhütlerini titizlikle yerine getirir.

Firmamızın gayrimenkul konusunda teknik bilgisi üst düzeyde olan satış-pazarlama konusunda uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini sağlayarak ihtiyaçları karşılayan satış ya da kiralama işlemlerinde olabilecek olumsuzlukları en kısa sürede çözebilecek iş tecrübesine sahiptir.

Hizmetlerimiz

-          Her türlü taşınmaz alım, satım ve kiralama hizmetleri

-          Reel fiyatlarla doğru yatırım hizmetleri

-          Her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetleri

-          Tapu alım-satım sürecinde yapılacak işlemler için prosedürlerin yürütülmesi ve takibi hizmetleri

-          Yurtiçi ve Yurtdışından yatırımcı bulma hizmetleri

-          Gayrimenkul satışlarında karşılıklı hakların korunması için satış/kiralama sözleşmelerinin hazırlanması hizmetleri